KURUMSAL

Biz Kimiz ?

ADH Avrasya Dil Hizmetleri, çeviri sektöründeki “çeviri yönetimi” alanındaki eksikliği fark ederek bu eksikliği tamamlamak üzere 1994 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine odaklanan ve teknolojik altyapıya yatırım yapan şirketimiz kısa sürede büyük başarılara imza atarak sektör lideri konumuna gelmiştir.

İlerleyen yıllarda hizmet verdiği dil çifti sayısını artıran şirketimizde bugün farklı ülkelerde anadilinde çeviri yapan 500’e yakın freelance çevirmenimiz bulunmaktadır. Geniş çevirmen ağımız sayesinde ADH Avrasya Dil Hizmetleri A.Ş. olarak dünya dillerinin buluştuğu ortak nokta olmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz.

Sadece yurtiçinde değil yurtdışında da sektöründe lider firmaların çözüm ortağı olarak ADH Avrasya Dil Hizmetleri’ni seçmiş olması, hem yurtiçi hem yurtdışı platformda vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin en büyük göstergesini oluşturmaktadır.

Neden Biz ?

ADH YÜKSEK KALİTE : Çalışmalarımız ISO 9001:2008 ve EN 15038 standartlarıyla gerçekleştirilmekte olup projenin işleme alınmasından teslim edilmesine kadarki her süreç kontrollü ilerlemektedir. Kalite belgelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

FİYAT AVANTAJI : Yoğun iş sirkülasyonu ve farklı dillerde destek veren çevirmenlerimize vermiş olduğumuz iş garantileri ile kaliteden ödün vermeden sektörün en rekabetçi fiyatlarını sunmaktayız.

GÜVENİLİRLİK: Müşterilerimizle güvene dayalı bir bağ kurmamızın temelinde üstlendiğimiz tüm projeleri zamanında ve yüksek kalitede teslim etmemiz yatmaktadır. Proje süresince ara bilgilendirmelerimiz ve ön bilgilendirmelerimizle müşterilerimize karşı son derece şeffaf bir tutum sergilemekteyiz.

TEKNOLOJİK ALTYAPI: Sektördeki yenilikleri yakından takip etmekte ve çeviri teknolojileri konusundaki altyapımızı eğitim ve webinar’ler sayesinde güçlendirmekteyiz. Bu sayede projelerimizde sadece çeviri değil sayfa düzeni ile ilgili maliyetleri de asgari düzeye indirmiş bulunmaktayız.

MÜSAİTLİK DURUMU : Geniş çevirmen ağımız sayesinde acil taleplerinizi hemen işleme alarak en hızlı ve kaliteli teslimatlarla sizlere destek olmaktayız. Talepleriniz için veribankamızda her zaman müsait bir çevirmenimiz bulunmaktadır.

MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL ÇEVİRMEN EKİBİ: Sürekli çalıştığımız müşterilerimiz için asli ve yedek olmak üzere müşterilerimize özel çevirmen ekipleri oluşturmakta ve ilgili müşterilerimizin projelerinde sadece bu ekipteki arkadaşlarla çalışmaktayız. Bu da stil, dil bütünlüğü, kaynak metne adaptasyon konularında bizlere büyük avantaj sağlamaktadır.

UZMAN TASARIMCILAR: Konusunun uzmanı tasarımcılarımız sayesinde dosyalarınızın formatını bozmadan aynı kalitede aynı formatta teslim ediyoruz. Ayrıca elinizde master dosyası olmayan dosyalarınızı da sıfırdan hazırlayıp yüksek kalitede baskıya hazır teslim edebiliyoruz.

PROFESYONEL PROJE YÖNETİMİ: Kullandığımız proje takip programı ve profesyonel proje yöneticilerimiz sayesinde projeleriniz emin ellerde! Proje Yöneticilerimiz gerek deneyimleri, gerekse çevirmen arkadaşlarımız ve müşterilerimiz ile olan ikili diyalogları sayesinde iş takibini en iyi şekilde gerçekleştirmekte ve oluşabilecek her türlü aksilik için anında çözümler üreterek son derece yüksek performansla görevlerini yerine getirmekteler.